И атлетичарке освојиле треће место на Републичком такмичењу

Ученици ОШ „Рајак Павићевић“ настављају са изузетним резултатима на овогодишњим Републичким такмичењима. После Павла Кадијевића из физике и Александре Димитријевић из руског језика , женска атлетска екипа им се придружила освајањем трећег места  на Републичком такмичењу за основне школе у Новом Пазару 15.5.2018.

Најбољи појединачни резултат остварила је капитен екипе Тијана Карадаревић 8/3 у дисциплини скок у даљ, освајањем првог места и појединачно и екипно, а за њом је била Сања Павловић из 7/2 која је била друга појединачно односно прва екипно. Штафета 4*100 (Јована Јевтић 8/1, Милица Ђунисијевић 8/3 , Сања Павловић и Тијана Карадаревић) била је друга екипно, Милица Ђунисијевић трећа екипно на 100 метара, Магдалена Радојичић 7/1 , четврта у бацаању кугле, Марта Милановић из 5/3 заузела је 6. место  на 600 метара и Нела Радивојевић из 8/3 је била  8. на 300 метара ,уз Татјану Баштовановић 7/1  и професорицу Даницу Благојевић то је била наша екипа за понос. Поред старијих основаца боје наше школе и округа бранили су и Неда Грмуша 4/2 и Богдан Деспотовић 4/4 у мини атлетици , а заузели су четврто место у својим дисциплинама.  Све честитке ученицима и професорици Дани за одличан наступ на државном такмичењу.

15 5 2018 republičko atletika u N Pazaru - Copy

Напишите коментар