Нижи разреди шк. 2017/2018. година

ПРВИ  РАЗРЕД

1- 1- Одељенски старешина : Наташа Јовановић

1-2-Одељенски старешина : Милена Вукашиновић

1-3- Одељенски старешина : Наташа Милановић

1-4Одељенски старешина : Ана Баштовановић

ДРУГИ  РАЗРЕД

2-1 Одељенски старешина : Катарина Тришић Матић

1. Алексић Кристина
2. Габић Лара
3. Димитријевић Никола
4. Дуловић Вук
5. Ђокић Ива
6. Јанковић Ђорђе
7. Јанковић Јасмина
8. Јелисавчић Јована
9. Јовичић Анђела
10. Јокић Јосиф
11. Јоксимовић Ђорђе
12. Јосиповић Александар
13. Кокић Мина
14. Крсмановић Марија
15. Максимовић Нина
16. Малешевић Анђелија
17. Манојловић Огњен
18. Матић Маша
19. Милановић Кристина
20. Милошевић Лена
21. Петровић Јована
22. Радовановић Војин
23. Ранковић Анђелка
24. Ристивојевић Ђорђе
25. Ристић Павле
26. Тењовић Андреј
27. Тешић Андријана
28. Тешић Маша
29. Чанић Вукашин

2-2 Одељенски старешина: Биљана Злојутро

1. Благојевић Ена
2. Вранић Ђурђина
3. Вукашиновић Милоје
4. Гложански Марија
5. Голубовић Бојан
6. Ђукић Сара
7. Јаковљевић Сташа
8. Јанковић Лука
9. Јованетић Александар
10. Јовановић Катарина
11. Леонтијевић Матеја
12. Лојпур Нађа
13. Марјановић Ања
14. Милановић Вања
15. Милановић Лука
16. Мисаиловић Лазар
17. Михаиловић Матеја
18. Нешковић Наташа
19. Петонијевић Ана
20. Радовановић Душан
21. Средојевић Емилија
22. Стаменић Теодора
23. Станковић Вук
24. Стјепановић Лазар
25. Тадић Вељко
26. Тешић Игор
27. Тешић Николина
28. Тодосијевић Јована

2-3 Одељенски старешина : Гордана Аћимовић

1. Алексић Филип
2. Арсенијевић Емина
3. Божић Лана
4. Божић Тамара
5. Ђурић Ана
6. Ђуричић Вук
7. Злопорубовић Лазар
8. Ивановић Лана
9. Ивановић Теодора
10. Илић Ружица
11. Јањић Јован
12. Јеличић Дуња
13. Јеремић Јасмина
14. Карадаревић Нина
15. Максимовић Огњен
16. Мандић Јован
17. Марјановић Јована
18. Марковић Давид
19. Миловановић Борис
20. Миловановић Марко
21. Мићић Кристијан
22. Недељковић Стефан
23. Обрадовић Јелена
24. Петровић Стефан
25. Сарић Јана
26. Станић Михаило
27. Станић Огњен
28. Стевановић Страхиња
29. Тешић Страхиња

ТРЕЋИ  РАЗРЕД 

3-1 – Одељенски старешина : Снежана Живановић

1. Васиљевић Александра
2. Гавриловић Елена
3. Дамњановић Тијана
4. Деспотовић Виктор
5. Деспотовић Михаило

6.Ђокић Душан
7. Ђуричић Анастасија
8. Забуновић Озрен
9. Јакшић Огњен
10. Јањић Ђорђе
11. Јањић Јована
12. Јовановић Вук
13. Јовановић Јана
14. Јовановић Нађа
15. Јончић Милица
16. Малешевић Михаило
17. Маринковић Анђела
18. Мићић Ђорђе
19. Ненадовић Никола
20. Николић Његош
21. Његић Лука
22. Петровић Сара
23. Радојичић Немања
24. Рајаковић Лазар
25. Стевановић Анђела

3-2- Одељенски старешина : Данка Гавриловић /боловање/

1. Бајић Тамара
2. Бошковић Павле
3. Вељаноски Наум
4. Деспотовић Драгана
5. Додић Лана
6. Драган Борис
7. Ђенисић Богдан
8. Ђокић Ивона
9. Јанковић Јована
10. Јовановић Новак
11. Карадаревић Дуња
12. Куручев Урош
13. Лукић Ивана
14. Лукић Нина
15. Малешевић Јован
16. Матић Матија
17. Миловановић Вук
18. Панић Марко
19. Петровић Лена
20. Радовановић Кристијан
21. Ракић Милош
22. Савић Страхиња
23. Чолић Лука

3-3Одељенски старешина : Светлана Бошковић

1. Анђић Недељко
2. Арсеновић Немања
3. Богићевић Магдалена
4. Вујетић Александар
5. Ђукић Урош
6. Ђунисијевић Вукашин
7. Ђурић Никола
8. Живановић Јана
9. Живановић Михаило
10. Јакић Јована
11. Јовановић Давид
12. Јовановић Јаков
13. Јовановић Јована
14. Кремић Јована
15. Крстић Анастасија
16. Марковић Ирена
17. Марковић Лука
18. Марчета Душан
19. Петковић Милош
20. Радовановић тијана
21. Рогић Ђорђе
22. Средојевић Урош
23. Стефановић Наташа

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

4-1- Одељенски старешина: Верица Јовановић

1.Андрић Лука
2.Арсенијевић Кристина
3.Бајић Наташа
4.Благојевић Теодора
5.Вуковић Јелена
6.Глигић Данијел
7.Ђокић Лена
8. Јеличић Дејан
9. Кнежевић Ненад
10. Лукић Наталија
11. Марковић Тамара
12. Милосављевић Огњен
13. Нешковић Јована
14. Пејић Немања
15. Петровић Петар
16. Радичевић Младен
17. Радовановић Огњен
18. Стаменић Никола
19. Тешић Александра
20. Тијанић Душан
21. Трипковић Лена

4-2- Одељенски старешина : Вера Радуловић

1.Васковић Сергеј
2.Вукајловић Ида
3.Вукајловић Милош
4.Грмуша Неда
5.Димитријевић Стефан
6.Ивић Петра
7.Јанковић Јован
8.Јашић Марио
9.Јовановић Андрија
1о.Јовичић Доријан
11.Јовичић Срђан
12.Карлица Вукашин
13.Котарчевић Ана
14.Лазић Андреј
15.Максимовић Анђела
16.Матић Марија
17.Мијаиловић Немања
18.Обрадовић Милица
19.Павловић Катарина
20.Ранковић Огњен
21.Рмуш Леон
22.Филиповић Катарина
23.Шкрњић Андреј

4-3- Одељенски старешина: Ана Ђокић Стаменић

1.Андрић Иво
2.Баштовановић Милица
3.Божић Филип
4.Веизовић Анђелија
5.Голубовић Дејан
6.Јашић Софија
7.Јовановић Стефан
8.Јокић Стефан
9.Маринковић Никола
10.Милосављевић Огњен
11.Милошевић Божидар
12.Митровић Матеја
13.Нешковић Милица
14.Панић Сања
15.Петковић Немања
16.Петровић Аника
17.Савић Урош
18.Симеуновић Теа
19.Стаменић Јана
20.Тешић Матеја
21.Ћурчић Петра
22.Филиповић Александра
23.Цвијовић Борис
24.Чолић Милан

4-4- Одељенски старешина: Снежана Тришић

1.Богдановић Виолета
2.Бошковић Вукашин
3.Дамљановић Сара
4.Деспотовић Богдан
5.Димитријевић Ива
6.Ђуричић Никола
7.Злојутро Лука
8.Злопорубовић Марко
9.Игњатовић Дуња
10.Јанковић Борис
11.Јанковић Душан
12.Јеремић Ивана
13.Јовановић Николина
14.Лукић Матеја
15.Максимовић Немања
16.Милановић Вук
17.Милосављевић Тијана
18.Мићић Стефан
19.Павловић Јанко
20.Петровић И.Лука
21.Петровић М. Лука
22.Прокић Сара
23.Радека Исидора
24.Тешић Стефан


 

Направио Зоран Марић - Покреће ВордПрес