Пилица шк. 2016/2017.година

Пилица

1. разред : одељенски старешина  Миливоје Кнежевић

1.Матић Дејан
2.Стаменић драган
3.Драгојловић Маријана
4.Ђурић Маријана
5.Милосављевић Дуња
6.Ђокић Ивана
7.Радовановић Андријана
8.Лукић Теодора
9.Јовановић Анастасија

 

2.разред : одељенски старешина  Ана Баштовановић

1.Димитријевић Марко
2.Димитријевић Милош
3.Ђокић Вида
4.Јакшић Вук
5.Кадијевић Ангелина
6.Митровић Данило
7.Мићић Бојана
8.Мићић Јован
9.Обреновић Душица
10.Радовановић Емилија
11.Стојановић Давид

3.разред :одељенски старешина Весна Средојевић

1. Божић Милица
2.Вукосављевић Емилија
3.Деспотовић Душица
4.Зарић Катарина
5.Зарић Марина
6.Зарић Николина
7.Јакшић Урош
8.Јевтић Јелена
9.Матић Јована
10.Митровић Слађана
11.Радовановић Анастасија
12.Савић Вук
13.Стаменић Никола

4.разред : одељенски старешина  Стана Митровић

1.Божић Зоран
2.Гагић Анђела
3.Деспотовић Милица
4.Ђокић Тијана
5.Ђокић Иван
6.Митровић Давид
7. Стојановић Матија

5.разред : Одељенски старешина  Силвана Штрбац

1. Антонијевић Сретен
2. Божић Милутин
3. Веселиновић Милош
4. Видаковић Ђорђе
5. Деспотовић Марина
6. Драгојловић Тијана
7. Илић Јована
8. Јанковић Горан
9. Јанковић Дејан
10.Кљајић Милица
11.Крсмановић Ивана
12.Мијаиловић Наташа
13.Митровић Кристина
14. Митровић Марија
15.Николић Горан
16. Ранковић Ђорђе
17. Савић Ђорђе

6. разред: одељенски старешина Весна Ристић

1.Бошковић Марија
2.Ђокић Нађа
3.Јанковић Дијана,
4.Јанковић Радинка
5. Кадијевић Павле
6. Мартиновић Анђела
7. Маџаревић Јелена
8. Милосављевић Тамара
9. Митровић Милош
10 Обреновић Никола
11.Петровић Миодраг
12. Рогић Немања
13. Станојевић Стефан
14.Тешић Дарко

7. разред : одељенски старешина Жељко Станојевић

1. Антонијевић Милош
2. Гавриловић Ненад
3. Гвозденовић Маријана
4. Илић Тијана
5. Јакшић Катарина
6. Јанковић Давид
7. Јевтић Стефан
8. Јелисавчић Стефан
9. Кадијевић Јована
10. Лукић Александра
11.Мијаиловић Јована
12.Милосављевић Петар
13.Митровић Дејан
14.Мићић Јована
15.Петровић Мирослав
16.Рогић Теодора
17.Стојановић Сандра
18.Тришић Катарина

8. разред : одељенски старешина Никола Стаменић

1. Богдановић Александар
2. Веселиновић Урош
3. Вукосављевић Лазар
4. Деспотовић Душан
5. Гагић Алекса
6. Зарић Невена
7. Јанковић Сара
8. Јелисавчић Александар
9. Ковачевић Никола
10.Кљајић Славица
11.Мартиновић Лука
12.Петровић Тамара
13.Радовановић Иван
14.Рогић Никола
15.Стаменић Драган
16.Станојчић Данијела
17. Тешић Дејан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Направио Зоран Марић - Покреће ВордПрес