Феноменалан успех наших географа на општинском такмичењу

Општинско такмичење из географије , традиционално се одржава у ОШ „Душан Јерковић“ у Костојевићима, па су тако и ове године (недеља 12.3.2018)  најбољи географи општине међусобно одмерили знање .  Ученици наше школе постигли су изузетан успех освајањем четири прва места  уз два друга места , а самим тим и остварили пласман на окружно такмичење у Ариљу 28.4.2018.

У конкуренцији ученика 7. разреда најбољи тест  и највећи број поена освојила је Ирена Тешић 7/1 (94 поена); код ученика осмог разреда најбољи тест урадила је Јована Мијаиловић (98 поена), а поред ње према правилнику о такмичењу прво место освојили су: Петар Милосављевић (91 поен) и Тијана Илић (90 поена); друго место освојиле су Маријана Гвозденовић (88 поена) и Јована Кадијевић ( 83 поена). Сви такмичари осмог разреда ученици су ИО Пилица (екипу је предводио предметни наставник  Јан Кунчак).

РП - Copy

rezultati 7 razred rezultati 8 razred