Одбојкаши први, а одбојкашице друге на општинском такмичењу

Општинско такмичење у одбојци у обе конкуренције одржано 1е 23.11.2015. у ОШ „Стеван Јоксимовић“ ИО Бачевци. Мушка екипа је освојила прво место, а састав су чинили следећи ученици: Никола Попадић 8/3, Матеја Мијатовић 8/2, Никола Јовановић 7/3, Урош Јовановић 7/3, Огњен Живановић 7/3, Урош Јанковић 7/1, Стефан Филиповић 7/1, Михаило Божић 7/3 и Немања Радивојевић 7/3; женска екипа није успела да оствари победу у финалном мечу и заузела је друго место , а у тиму су биле следеће ученице: Нађа Марковић, Јана Басуровић, Николина Јевтић из 7/1, Невена Карадаревић, Невена Јовановић, Анђела Карлица, Сара Рогић, Јелена Лазић и Ема Пурић из 7/3, Христина Живановић 8/2. Обе екипе предводила је наставница Даница Благојевић.