Фудбалери наше школе први на општинском такмичењу у малом фудбалу

У суботу 14.11.2015. наша школа је била организатор општинског такмичења у малом фудбалу. Учествовале су школе из Рогачице, Костојевића и Бајине Баште, а жребом је одређено да се у полуфиналу састану , ОШ „Свети Сава“ против ОШ „Душан Јерковић“ (4:1), а у другом полуфиналу ОШ „Рајак Павићевић“ са ОШ „Стеван Јоксимовић“ (3:1).

Финални меч између ОШ „Рајак Павићевић“  и ОШ „Свети Сава“ завршен је победом наше екипе резултатом 3:2. Тим домаћина је предводио наставник Никола Стаменић , а у саставу су били: Ненад Савић, Ратко Лазаревић, Никола Попадић, Филип Филиповић, Марко Џелебџић, Марко Крунић, Борис Радојичић, Матеја Мијатовић, Јован Марковић, Никола Јовановић, Милош Ордагић. Овим пласманом наши ђаци су изборили учешће на следећем нивоу такмичења , које се одржава у Чајетини 25.11.2015.

Novembar 2015 2 - Copy