Резултати спортских такмичења у оквиру Дечје недеље (3. 4. и 5. дан)

Трећи  дан Дечје недеље обележила су такмичења седмака , у одбојци код девојчица и фудбалу код дечака. Најуспешнија екипа на одбојкашком такмичењу је 7/2 са две победе ,  а друго и треће место су освојиле ученице 7/1 и 7/3. У фудбалу су најбољи били ученици 7/3 са две победе , а пенали су били одлучујући у борби за друго место које је припало 7/2 , док су ученици  7/1 освојили треће место.

7 razred дев 7 razred1

Четвртог дана одржана су такмичења за ученике 6. разреда. Код девојчица најбољи резултат су оствариле ученице 6/3 које су победиле 6/1 у финалу ,а трећа место је припало 6/2. Код дечака прво место су освојили ученици 6/2, а затим 6/1 и 6/3.

6 rayred

Завршни дан Дечје недеље био је у знаку одбојкаша 8. разреда. На мини турниру најбољи су били ученици 8/1 са две победе, друго место је припало 8/3 са једном победом , а трећи су били 8/2.

8 razred odbojka dečaci