ПОЧЕЛА ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Почетак октобра је резервисан за Дечју недељу, која ове године траје од 06.октобра до 12. октобра 2014. године. У складу са релевантним међународним и националним документима и позитвним прописима, Дечја недеља посвећује посебну пажњу оснаживању породице и подстицању климе за остваривање права сваког детета да одраста у породичном окружењу. Овогодишњи мото гласи “ СВАКО ДЕТЕ СРЕЋНОГ ЛИЦА ЧУВА ЈЕДНА ПОРОДИЦА“.

У нашој школи активности су почеле у четвртак 2.10. односно петак 3.10.2014. Ученици четвртог разреда су са  учитељицама посетили гранични прелаз и плажу Рача, а ученицима 2/3  у посету  су дошли  просветни радници из Норвешке, Inga-Berte Wiik i Einar Halvorsen  и  Joke Gvozdenović као преводилац.

116-1412065769

Информације и слике о дешавањима у Дечјој недељи налазе се на Ђачкој страни – ДЕЧЈА НЕДЕЉА 2014.