Ош „Рајак Павићевић “ у ритму Европе

Наша општина је ове године део телевизијске манифестације Србија у ритму Европе, која ће се емитовати на РТС-у поред четрдесет градова Србије. Покушајмо своју општину да представимо у најбољем могућем светлу целој Србији.  На нашем тргу у јуну 2013. године биће направљен спектакуларан концерт на коме ће поред вас наступити познати евровизијиски, беовизијски извођачи, као и финалисти Првог гласа Србије. Екипа из Београда ће долазити једном недељно у Бајину Башту да вас спрема потпуно бесплатно. Сви ви који знате да играте фолклор или модеран плес, да певате можете се пријавити за аудицију која ће се одржати 22.3.2013. године у 12 часова у нашој школи. За аудицију ученици од 1. до 4. разреда се пријављују код учитељица, а ученици од 5. до 8. разреда код одељенских старешина.

Слике се аудиције налазе се на страници ГАЛЕРИЈА

srbija_u_ritmu_evrope_010313