ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ , СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ХЕМИЈЕ

У суботу 31.3.2012. године у Ужицу се одржавају Окружна такмичења из математике  у ОШ“Слободан Секулић“ са почетком у 10 часова и српског језика у ОШ“Душан Јерковић“ са почетком у 13 часова.

На Окружном такмичењу из математике учествују :

4. разред – Јелена Нешковић, Ђорђе Вуковић и Марко Џелебџић (у пратњи учитељица Биљане Злојутро и Катарине Тришић Матић)

5.разред – Милица Малешевић (наставник Душан Миловановић)

8.разред – Марко Кнежевић, Милица Тенић, Бојана Гавриловић,Јелена Катанић и Катарина Јанковић (наставнице Милица Новотни, Валентина Катанић).

На Окружном такмичењу из српског језика учествују:

5.разред – Јелена Тенић, Ивана Стојановић, Ива Бодирога, Огњен Јанковић, Марија Милинковић, Емилија Средојевић и Исидора Ристић,

6. разред – Александра Радовановић

7. разред – Анђа Радуловић

8.разред – Татјана Јекић

Ученике су припремале наставнице: Винка Павић, Весна Јекић и Марија Јовановић.

У недељу 1.4.2012. године са почетком у 9 часова  у ОШ „Свети Сава“ у Бајиној Башти одржава се Окружно такмичење из хемије.

Нашу школу представљају у седмом разреду: Исидора Ковачевић, Милица Ђорђевић и Анђела Аметовић а у осмом разреду такмичи сед Јелена Катанић. Ученике наше школе припремала је наставница Љубинка Алексић.

5 коментара за “ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ , СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ХЕМИЈЕ”

1. милан каже:

молим вас пошаљите ми резултате са регионалног такмичења из математике за ученике 7 ог разреда

2. milica каже:

mozete li da mi posaljete rezultate okruznog takmicenja iz srpskog za peti razred, molim vas?? 😀

3. kfdsdflsdfl каже:

sa koliko poena se prolazi na republicko iz srpskog za sedmi razred molim vas odgovorite ko zna