Пробни тест за ученике шестог разреда 31.3.2012.

Садашњи шестаци у јуну 2014. полагаће први пут завршни испит из Српског језика, Математике и комбиновани тест из Биологије, Историје, Географије, Физике и Хемије.

У суботу 31. 3. 2012. Са почетком у 10 часова у ОШ „Рајак Павићевић“ у Бајиној Башти  обавићемо пробну примену комбинованог теста из Биологије, Историје, Географије и Физике за ученике шестог разреда.

–    Пробни тест је прилика да се ученици благовремено упознају са редоследом корака и обавезама у вези са увођењем трећег теста на завршном испиту.
–    На пробном тесту ученици ће имати прилику да виде за њих непознате задатке и да провере своје знање у одређеним предметима.
–    Резултати са пробног теста не претварају се у оцене ученика и не служе за оцењивање ученика.
–    Резултате тестирања ће користити наставници у планирању активности за даље припремање ученика за завршни испит.
–    Ученици ће тест радити 120 минута у континуитету.
–    Ученици у школу да дођу до 9 и 30 часова.
–    Од прибора потребно је понети графитну оловку, хемијску оловку и гумицу.
–    У учионицу од личних ствари се може унети само вода или освежавајући напитак.
–    Сваки ученик седа у клупу на којој је његов редни број са збирног списка.
–    Збирни списак је истакнут на огласној табли школе.

Свим ученицима шестог разреда желимо пуно успеха у раду!

2 коментара за “Пробни тест за ученике шестог разреда 31.3.2012.”

1. Ja каже:

Hoce li biti objavljeni rezultati sa probnog testa?

2. Biljana каже:

Da li je moguce da vidimo zadatke matamatike,
    srpskog, fizike, biologije, geografije i istorije.

unapred:HVALA !