Ивана Лукић 7/3 најбоља на окружном такмичењу из хемије уз пласман на Републичко такмичење у Нишу.

На данас /09.4.2022./ одржаном окружном такмичењу из хемије у Основној школи „Алекса Дејовић“ у Севојну, ученици наше школе постигли су фантастичне резултате . Убедљиво најбољи резултат , остварила је Ивана Лукић 7/3 освајањем првог места , а самим тим пласирала се и на Републичко такмичење у Нишу крајем маја. Поред Иване треба похвалити и следеће ученике 7. разреда: Малешевић Михаила 7/2, Марковић Тијану 7/3, Вељаноски Наума 7/1 и Кадијевић Ангелину 7. ИО Пилица. Наравно да велике заслуге припадау и предметној наставници Ристић Весни. која их је припремала за такмичење Поносни на своје ученике и наставнике овим путем честитамо им на достојанственом представљању наше школе и општине Бајина Башта , уз жеље да се низ успеха настави и на Републичком такмичењу.
Hemija Olrug 2022 april