УПИС У ПРВИ РАЗРЕД 2022/2023. ГОДИНЕ

Поштовани родитељи,
Редован упис у први разред почиње 01. априла и траје до 31. маја 2022. године.
Потребно је да родитељ/законски заступник преко портала
е-Управа од 21.03.2022. до 31.05.2022. године изврши пријаву детета за упис у основну школу. Родитељима ће бити доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ, од 21. марта до 28. маја 2022. године. На порталу е-Управе ћете изабрати одговарајући термин када ће са дететом доћи у школу на проверу зрелости за полазак у пrви разред коју врши педагог школе. Право уписа у први разред имају деца рођена у периоду од 01.03.2015. до 28.02.2016. године.
Уколико немате могућности да закажете термин електронским путем, термин можете заказати путем телефонског позива сваког радног дана, у времену 08:00 – 14:00 на бројеве телефона 031/865-174, 062773029. Такође, можете путем и-мејла послати своје име и презиме и број телефона на адресу е-mail: osrpavicevicbb@ptt.rs, након чега ћемо Вас контактирати у најкраћем могућем року.
При упису није потребно да родитељи доносе документа (извод из матичне књиге рођених, пријава места становања, лекарско уверење о здравственој способности за упис, потврду о завршеном предшколском програму), већ ће се уз помоћ електронског сертификата и система еУпис, обезбедити документација неопходна за упис.Неопходно је да родитељи приликом заказивања било да се ради о електронском, телефонском или директном заказивању у школи имају код себе свој матични број и матични број детета.
У сарaдњи са Општином Бајина Башта , за ову школску годину и будуће прваке обезбеђена су средства у износу од 10.000,00 динара за свако дете, тако да је потребно да родитељи приликом уписа или разговора са педагогом у школу донесу фотокопију текућег рачуна и личне карте.
Детаљно обавештење о упису ученика можете наћи на сајту школе www.osrpavicevic.edu.rs
ДОБРО НАМ ДОШЛИ 😊
DJI_0047