Општинско такмичење из географије

Општинско такмичење из географије одржано је у суботу 19.3.2022. у Костојевићима. Ученици наше школе су постигли одличне резултате у обе конкуренције. Код ученика осмог разреда прво место освојио је Данијел Глигић 8/2, друго место заузели су Јашић Марио 8/4 и Лена Трипковић 8/1 и овим резултатом остварили су пласман на окружно такмичење, док је треће место припало Радовановић Огњену 8/2. Код седмака пласман на окружно такмичење изборили су освајањем другог места Кристијан Радовановић и Дуња Карадаревић из 7/2 , док су Тијана Марковић 7/3 и Михаило Малешевић 7/2 заузели треће место. Ученике је припремао професор географије Јан Кунчак 🌍. Уз захвалност домаћинима такмичења на организацији, желимо пуно успеха и среће нашим ученицима на наредном такмичењу.

PhotoCollage_20220320_111753597