Нова школска година почиње у уторак 01.09.2020. уз посебне хигијенске мере

Поштована децо и родитељи, школска 2020/21. година почиње у понедељак 01.09. 2020. године  у складу са Посебним планом и програмом рада школе за 2020/21.годину.

У прву смену од 8 сати полазе ученици 1.2.3. и 4. разреда (А ГРУПА или прва половина ученика тога одељења, по азбучном реду из дневника),  односно од 10 и 50 (Б ГРУПА  или друга половина ученика тога одељења, по азбучном реду из дневника). ГРУПЕ А и Б СЕ СМЕЊУЈУ НА НЕДЕЉНОМ НИВОУ.

Ученици 5. 6. 7.  и 8. разреда. (А ГРУПА или прва половина ученика тога одељења, по азбучном реду из дневника )  иду на почетку ове школске године у другу смену од 13 и 15 . Б ГРУПА ПОЛАЗИ У СРЕДУ , А ГРУПЕ СЕ СМЕЊУЈУ СВАКОГ ДАНА.

Да би се избегла гужва, истакнут је распоред кабинета у којима ће  се одржавати  часови (УЧЕНИЦИ 1. разреда и 4/4 неће делити учионицу са вишим разредима) :

Presentation1

ХИГИЈЕНСКЕ МЕРЕ СУ :