Два такмичења предстојећег викенда 29.02. и 01.03.2020. у организацији наше школе

Основна школа „Рајак Павићевић“ Бајина Башта је домаћин општинског такмичења  у малом фудбалу – футсалу. Такмичење ће се одржати у суботу , 29.02.2020. године са почетком у 10,00 часова  у Спортско- рекреативном центру „Браћа Милутиновић“ Бајиној Башти .

У недељу 01.03.2020. са почетком у девет часова, у Основној школи „Рајак Павићевић“ Бајина Башта, одржаће се општинско такмичење из хемије . На општинском такмичењу учествују ученици VII и VIII разреда, који су остварили најбољи резултат на школском такмичењу. Општинско такмичење се састоји из теста знања, након чега се за сваки разред образује јединствена ранг листа са резултатима свих ученика-такмичара.

ТАКМИЧЕЊА 2019 2020 - Copy