Ученици надиграли наставнике

Фудбалска утакмица између наставника и ученика ,након јесењег или пролећног кроса из године у годину привлачи све већу пажњу.  Екипа наставника играла је у следећем саставу: Драган Јовановић, Бранимир Јеремић, Драган Радовановић, Петар Драгојловић, Ненад Срећковић, Јан Кунчак, Дамњан Митровић и по први пут једна дама,   учитељица Ана Баштовановић. Ученици су наступили у следећем саставу: Марко Марчета 8/3, Драган Јездић 8/3,  Матеја Милосављевић 8/2, Ђорђе Панић 8/2, Пантелија Милосављевић 8/1, Ђорђе Петровић 8/2, Реља Живановић 8/1 , Стефан Радовановић 7/3,  Филип Тадић 7/3 и Вељко Матић 8/3.
Иако резултат није у првом плану, ове године ученици су приказали изузетно познавање и сналажење на фудбалском терену и убедљиво савладали наставнике резултатом 8:4 ( прво полувреме 4:0). Стрелци за ученике су били : Ђорђе Панић и Пантелија Милосављевић по два гола , а по један гол су постигли: Стефан Радовановић, Реља Живановић, Драган Јездић и Матеја Милосављевић, а код наставника Петар Драгојловић је постигао три гола уз један гол Бранимира Јеремића. Судија утaкмице био је Жељко Станојевић.

Fudbal nastavnici deca 21 10 2019 - Copy