СПОРТСКИ ДАН ЗА УЧЕНИКЕ ПРИГРАДСКИХ ШКОЛА

Сада већ традиционална спортска манифестација у организацији Спортског Савеза Бајине Баште, овога пута дивни домаћини из Пилице (18.10.2019.) угостили су децу из Рогачице, Костојевића и Бачеваца. Преко седамдесеторо дечака и девојчица надметало се у одбојци, малом фудбалу и стоном тенису.  Велико хвала свим наставницима који су водили екипе и спортски поздрав до следећег дружења. Најуспешнији на фудбаслком турниру су били ученици из Костојевића , друго место припало је ОШ „С.Јоксимовић“ из Рогачице, трећи су били ученици ОШ „Р.Павићевић“ – ИО Пилица , а четврти  ОШ „С.Јоксимовић“ ИО  Бачеваци . Код одбојкашица пласман је следећи : прво место ОШ „Р.Павићевић“ – ИО Пилица , друго ОШ „С.Јоксимовић“ из Рогачице, треће ОШ „Д.Јерковић“ из Костојевића и чеврте су биле ученице ОШ „С.Јоксимовић“ ИО  Бачеваци . Све школе на крају такмичења су добиле поклоне од Спортског Савеза ББ .

18 10 2019 Sportski dan Pilica - Copy