Дупла победа наших атлетичара на општинском такмичењу

Општинско такмичење за ученике основних школа у атлетици одржано је 17.10.2019. на терену граадског стадиона у Лугу, а домаћин је била наша школа. У екипној конкуренцији такмичиле су се градске школе, док су у појединачном такмичењу учествовале све општинске школе.

Најуспешнија школа у када је реч о екипном такмичењу, била је Основна школа „Рајак Павићевић“ која је освојила прво место у обе конкуренције и остварила пласман на Окружно такмичење наредне недеље, а друго место припало је ученицима Основне школе „Свети Сава“.

Поред наше екипе пласман на Окружно такмичење , освајањем првог места , остварили су и следећи појединци: Нина Стевановић (Основна школа „Свети Сава“ – 100 м); Валентина Максимовић (Основна школа „Свети Сава“ – 600 м); Милица Маринковић  (Основна школа „Свети Сава“ – скок у даљ); мушка штафета 4*100м (Основна школа „Свети Сава“ ) ; а у конкуренцији млађих пионира: Карадаревић Нина 4/3 , Јана Сарић 4/3, Ана Петронијевић 4/2,  Злопорубовић Лазар 4/3, Јована Кремић 5/1,  Огњен Ранковић 6/1, Богдан Деспотовић 6/4,  (сви из  Основне школе“Рајак Павићевић“ ).

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ АТЛЕТИКА 17 10 2019 - Copy