Запажен наступ наших ученика на општинском такмичењу из математике

Општинско такмичење из математике одржано је у суботу 02.03.2019. у Основној школи „Свети Сава“ у Бајиној Башти. Ученици наше школе постигли су веома вредне резултате у категоријама од трећег до седмог разреда. Прво место у својим категоријама освојили су : Петронијевић Ана и Вранић Ђурђина (обе из 3/2), Михаило Малешевић (4/1) и Тодор Петровић (7/1); друго место припало је : Тењовић Андреју и Алексић Кристини (из 3/1), Јончић Милици (4/1), Исидори Радека (5/3) , Маши Селинић (6/3) и Теодори Радека (6/4); на треће место пласирали су се: Манојловић Огњен (3/1) , Станковић Вук (3/2), Стјепановић Лазар (3/2), Димитријевић Марко (4. ИО Пилица), Лукић Ивана (4/2) , Марковић Тијана (4/3), Нађа Станковић (6/2), Марта Милановић (6/3) и Теодора Милекић (6/4). Треба још истаћи да је деесет ученика из наше школе добило похвалу , а то су : Злопорубовић Лазар (3/3) Ивановић Лана (3/3), Карадаревић Нина (3/3), Радовановић Војин (3/1), Сарић Вук (3/1), Ранковић Анђелка (3/1), Кадијевић Ангелина (4. ИО Пилица), Александар Симић (5/1), Огњен Лазић (6/3) и Бојан Филиповић(6/4). Припреме за такмичење су извели следеће учитељице и наставници: Биљана Злојутро 3/2, Снежана Живановић 4/1, Милица Новотни 5 . и  7. разред , затим Катарина Тришић Матић 3/1, Петар Драгојловић 6/3 и 6/4, Снежана Аксентијевић 4. ИО Пилица, Данка Гавриловић 4/2, Светлана Бошковић 4/3, Душан Миловановић 6. разред и Гордана Аћимовић 3/3. Све честитке, уз пуно успеха и среће на следећем нивоу такмичења.

treci

cetvrti