Два такмичења предстојећег викенда

У недељу 03.03.2019. са почетком у девет часова, у Основној школи „Рајак Павићевић“ Бајина Башта, одржаће се општинско такмичење из хемије . На општинском такмичењу учествују ученици VII и VIII разреда, који су остварили најбољи резултат на школском такмичењу. Општинско такмичење се састоји из теста знања, након чега се за сваки разред образује јединствена ранг листа са резултатима свих ученика-такмичара.

hemioja

Наставници треба да дођу у школу у 8  и 30 часова, а ученици у 8 и 40 часова.На такмичење понети попуњене изјаве .

Друго такмичење је уједно и једно од најмасовнијих , а то је општинско такмичење из математике које организује Основна школа „Свети Сава“у суботу 02.03.2019.  са почетком у 11 сати. Ученици треба да дођу до десет и тридесет са попуњеном изјавом.