Фудбалска утакмица између наставника и ученика на новом терену

Утакмица између наставника и ученика опет је изазвала велико интересовање ,а меч је био неизвеснији него икад. Екипа ученика играла је у следећем саставу: Андреј Јашић 8/1, Немања Јовановић 8/1, Немања Илић 8/1, Александар Ранковић 8/1, Ђорђе Божић 8/2, Борис Радовановић 8/2, Алекса Симеуновић 8/3, Пантелија Милосављевић 7/1, Матеја Милосављевић 7/2, Драган Јездић 7/3, а за екипу наставника наступали су : Сретен Јелисавчић, Марко Лазић, Јан Кунчак, Дамњан Митровић, Драган Јовановић, Бранимир Јеремић, Петар Драгојловић, Ненад Срећковић предвођени селектором Марковић Новаком. Утакмица је завршена резултатом 3:3 ( стрелци Немања Илић 2, Драган Јездић 1, Бранимир Јеремић 1, Дамњан Митровић 1 и Драган Јовановић 1), а након извођења пенала наставници су били за нијансу успешнији , мада и да је резултат био обрнут не би било незаслужено. Главни судија је био наставник Жељко Станојевић,  а реванш меч је заказан за април 2019. године.

10 10 2018 НАСТАВНИЦИ И УЧЕНИЦИ