Додељене Вукове дипломе, а Јована Кадијевић 8. ИО Пилица и Татјана Милановић 8/3 ђаци генерације 2003.

Као и сваке школске године месец јун је предвиђен за доделу признања најбољим ученицима генерације , а у оквиру редовних активности  у ОШ „Рајак Павићевић“ ,  дана 25.6.2018.  су на пригодној свечаности уручене Вукове дипломе ученицима 8. разреда из генерације 2003. годиште .

Ове школске године за ђака генерације проглашене су две изузетне ученице : Јована Кадијевић ученица 8. разреда ИО Пилица и Татјана Милановић  ученица  8/3 разреда , које су током осмогодишњег школовања оствариле изузетне резултате на такмичењима  из више наставних предмета : српски језик,  биологија, хемија, страни језици , ваннаставне активности …

Поред њих две  носиоци Вукове дипломе за  школску 2017/18. годину су: Милан Петровић 8/1, Александра Димитријевић  8/2, Марија Стаменић 8/2, Мина Васић 8/3, Урош Симић 8/3, Урош Злојутро  8/4 и Јована Мијаиловић 8. ИО Пилица.

25 6 2018 vukove diplome - Copy