Александра Димитријевић трећа на Републичком такмичењу из руског језика

Nakon fizike, još jedan veliki uspeh učenika  OŠ „Rajak Pavićević“na državnom takmičenju . Republičko takmičenje iz stranih jezika održano je u OŠ „Đura Jakšić“ u Ćupriji u nedelju 13.5.2018. Učenica naše škole Aleksandra Dimitrijević 8/2 postigla je izuzetan rezultat u specijalnoj kategoriji (jedan od roditelja ruskog porekla). Ona je osvojila 61 bod od mogućih 65 i tako zauzela treće mesto. Za takmičenje se pripremala sa nastavnicom Desankom Pečeničić.

OŠ „Rajak Pavićević“ je imala i predstavnika na takmičenju iz engleskog jezika, a to je bio Uroš Zlojutro 8/4 sa predmetnom nastavnicom Suzanom Pejović. Uroš je takođe ostvario odličan rezultat, osvojivši 40 poena od 45, ali zbog propozicija takmičenja nije osvojio dovoljan broj bodova za prolazak u finale.

Aleksaandra D - Copy