Ирена 7/1 и Тијана 8. ИО Пилица, иду на Републичко такмичење из географије

Окружно такмичење из географије , одржано у ОШ „Стеван Чоловић“ ( Ариље-28.4.2018.) ,остаће упамћено као једно од успешнијих .  Након изузетних резултата на општинском такмичењу , наши ђаци су наставили у истом ритму и на окружном .

У категорији 7. разреда такмичило се 64 ученика, а   Ирена Тешић из 7/1, је заблистала, освојила прво место са 91 поеном и стекла право да се такмичи са најбољим географима Србије. Код ученика 8. разреда било је укупно 58 такмичара, а Тијана Илић је са идентичним бројем бодова – 91 , такође освојила прво место и пласман на Државно такмичење у Новом Саду. Поред поменутих ученика све похвале  заслужују и Јована Кадијевић (75 поена-3. место), Петар Милосављевић (74 поена-3.место) , Маријана Гвозденовић (71 поен-3.место) и Јована Мијаиловић (65 поена). Чињеница вредна пажње је да су сви такмичари 8. разреда из ИО Пилица. Ученике је за такмичење припремао професор Јан Кунчак.

Арилје 28 4 - Copy

Rezultati_okruzno_geografija_VII_razred 2018