На општинском такмичењу из српског језика 18 награђених ученика

Општинско такмичење из српског језика , традиционално се одржава у ОШ „Рајак Павићевић“, крајем марта (24.3.2018). Укупно је учествовао 61 такмичар од 5-8. разреда , а ђаци наше школе су и ове године постигли запажене резултате. У петом разреду највише бодова и друго место освојили су : Огњен Лазић 5/3 и Марта Милановић 5/3, док је Радека Теодора 5/4 освојила треће место. Код шестака су најуспешнији били : Тодор Петровић 6/1, Мирјана Милошевић 6/1 и Наташа Мијаиловић 6. ИО Пилица а освојили су прво место, другопласирани су били : Кристина Давидовић 6/2, Анђела Јеринић 6/3 и Јелена Злопорубовић 6/2, док су трећепласирани били: Матић Вељко 6/3 и Милош Веселиновић 6. ИО Пилица. У седмом разреду најуспешније су биле: Татјана Баштовановић 7/1, Инес Васиљевић 7/2 и Душица Филиповић 7/3 које су заузеле друго место, а треће место је припало Виктору Глишићу 7/1 и Оливери Прокић 7/3. Осми разред су предсављале Александра Кузмановић 8/2 , Јована Кадијевић 8. ИО Пилица и Татјана Милановић 8/3 и све три ученице су заузеле друго место. Уз горе поменуту децу за успех на такмичењу заслужне су предметне наставнице: Весна Јекић, Сања Лазић, Бранка Арсенијевић и Бојана Петронијевић.