И биолози постигли изузетне резултате на општинском такмичењу

Општинско такмичење из биологије одржано је у суботу 17.3.2018. у организацији ОШ „Рајак Павићевић“. Ученици наше школе и на претпоследњем општинском такмичењу остварили су одличне резултате. Прво место освојиле су Ирена Тешић 7/1 и Јована Кадијевић 8.ИО Пилица; на друго место пласирали су се: Јовановић Маша 5/3, Ђокић Тијана 5. ИО Пилица, Максимовић Дарко 6/3, Тешић Ђорђе 6/3, Мијаиловић Наташа 6. ИО Пилица, Давидовић Кристина 6/2, Прокић Оливера 7/3, Филиповић Душица 7/3 и Павловић Предраг 8/2 ; треће место освојили су : Радека Теодора 5/4, Дедић Лара 5/3, Петровић Теодора 5/3, Селинић Константин 6/1, Јовановић Немања 7/1, Милановић Татјана 8/3, Савић Алекса 8/3 и Кузмановић Александра 8/2. За успех ученика заслужне су и предметне наставнице : Борањац Драгица, Ристић Весна и Јакић Ирена.

БИОЛОГИЈА - Copy

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ 5