Одржано општинско такмичење из географије

Уз учешће 11 ученика 7. разреда и 11 ученика 8. разреда из четири Основне школе са територије општине Бајина Башта, одржано је општинско такмичење из географије. Школа домаћин овог пута била је Основна школа „Рајак Павићевић“. Такмичење је успешно завршено и 5 ученика изборило је пласман на Окружно такмичење. Из наше школе пласман су остварили ученици 7. разреда Маринковић Марко7/3  и Филиповић Владимир 7/2 којима географију предаје  професор Новак Марковић. Желимо им пуно успеха на предстојећем такичењу. Резултати и слике се налазе на страни СЕКЦИЈЕ И ТАКМИЧЕЊА.

Један коментар за “Одржано општинско такмичење из географије”

1. pera каже:

Pohvalio bih organizatore i sve učesnike.
    Posebno bih pohvalio profesora Markovića koji je generacijama učenika bio uzor i kao odličan pedagog sa kojim smo ušli spremniji u novi život.Generacija