РТС у посети нашој школи и „МАСКЕНБАЛУ ЗАНИМАЊА“ 31.01.2018.

„ МАСКЕНБАЛ ЗАНИМАЊА“ , који се традиционално организује за ученике осмог разреда у складу са пројектом „ Професионална оријентација на преласку у средњу школу“, одржан је 31.01.2018. године тако што су ученици тог дана били маскирани у занимања којим ће се можда бавити у будућности. Ове године у посету овој интересантној манифестацији је дошла и ТВ екипа из Ужица (дописништво РТС) и оком камере забележила дешавања у нашој школи. Осим ученика у матичној школи и ученици из ИО Пилица су такође били необично маскирани и уживали у новим улогама. Свим активностима око спровођења маскнебала је у име тима за професионалну оријентацију, координирала педагог школе Слађана Кунчак.

МАСКЕНБАЛ ЗАНИМАЊА - Copy maskenbal 31 1 20181 рп - Copy maskenbal 31 1 2018 пилица - Copy