Девојчице друге, а дечаци трећи на окружном такмичењу из одбојке

У среду 17.01.2018. године у Пријепољу је одржано окружно такмичење у одбојци за девојчице и дечаке . Мушка екипа је у  првој утакмици победила екипу Ужица са 2:0 и пласирала се у полуфинале у ком су изгубили од победника турнира ОШ „Владимир Перић – Валтер“ из Пријепоља , са 2:0 и тако се пласирали на треће место. Екипу су чинили: Јовановић Немања 7-1 (капитен), Лукић Александар 8-1, Предраг Жижић 8-1, Немања Нешковић 8-4, Дарко Павловић 8-4, Алекса Савић 8-3, Андреј Јашић 7-1, Дивац Огњен 8-1, Андрија Петровић 8-4 и Милош Матић 7-1.
На турниру за девојчице учествовало је осам екипа  и пролаз до финала је био компликованији. У првој утакмици наша школа је била убедљива против Ужица 2:0 , док су  ученице из Бајине Баште  у полуфиналу  победиле  екипу из Косјерића резултатом 2:1 ; Финалну утакмицу су одиграле две најбоље екипе , ОШ „Свети Сава“ из Пријепоља и ОШ „Рајак Павићевић“ , која је завршена резултатом 2:0 у корист домаћина. Састав нaшег тима је био следећи: Ђунисијевић Милица 8-3 (капитен), Милановић Татјана 8-3, Мина Васић 8-3, Тамара Петровић 8-1, Јована Јевтић 8-1, Милица Мисаиловић 8-1, Јована Богдановић 8-4, Тијана Јанковић 8-4, Татјана Баштовановић 7-1 и Сара Филиповић 6-1. Обе екипе је предводила професорица Даница Благојевић.

odbojka 17 1 2018 Prijepolje - Copy