Фудбал спојио ученике

У организацији Спортског Савеза Бајине Баште у петак 20.10.2017. у Бачевцима  је одржан турнир у малом фудбалу за ученике  из ОШ „Рајак Павићевић“ – ИО Пилица, ОШ „Душан Јерковић“  из Костојевића, ОШ „Стеван Јоксимовић“ из Рогачице и ИО Бачевци. Уз прелеп октобарски дан  фудбалско надметање и фер плеј су били у првом плану. Екипу наше школе предводио је наставник физичког васпитања Никола Стаменић, а тиму су били : Стефан Јелисавчић, Петар Милосављевић, Стефан Јевтић, Дејан Митровић,  Давид Јанковић (8. разред), затим Стефан Станојчић и Немања Рогић из 7. разреда и Ђорђе Ранковић и Ђорђе Савић из 6. разреда. Постигнути су следећи резултати у полуфиналу , Пилица-Бачевци (7:1) и Костојевићи:Рогачица (4:1), док је финале  припало екипи из Костојевића која је савладала наше ученике резултатом 3:2. Спортски савез Бајине Баште полконио је ИО Пилица две фудбалске, две кошаркашке и једну одбојкашку лопту.

20 oktobar turnir u fudbalu Bacevci