Дечја недеља у ИО Пилица

У оквиру Дечје недеље 2017. године ученици у Издвојеном одељењу у Пилици су имали следеће активности: 02.10.2017. Цртање кредама у боји у шк. дворишту;  03.10.2017. Спортски дан;  04.10.2017. Тајанствена личност – ветеринар Ксенија;   05.10.2017. Посета  компанији „Тим“; 06.10.2017.  Представа ученика виших разреда и дружење са наставником Жељком Станојевићем уз гитару;

Ученици ИО Пилица већ традиционално припремају и са великим успехом изводе представе на основу драмских текстова Бранислава Нушића. Уз режију и велико залагање наставнице Бојане Петронијевић, ове године изведена је представа „Аутобиографија“, односно одломци овог Нушићевог дела. Глумачка екипа  је била састављена од ученика шестог , седмог и осмог разреда, а чинили су је: Јована Мијаиловић, Сандра Стојановић, Маријана Гвозденовић, Катарина Јакшић (8. разред), Нађа Ђокић, Анђела Мартиновић (7. разред) и Крстина Митровић, Марија Митровић, Наташа Мијаиловић, Марина Деспотовић, Тијана Драгојловић, Милутин Божић, Милош Веселиновић и Ђорђе Савић (6. разред).

Дечија недеља 2017 ПИЛИЦА - Copy