Наши доброчинитељи Тија и Кен Мантел посетили школу

У скали вредности које човека чине човеком једна од највиших степеница је племенитост.

Наши доброчинитељи из Лондона , Тија и Кен Мантел након три године поново су дошли у госте и при том донели 1060 евра у динарској противвредности за куповину спортске опреме . Велико и племенито срце ових људи по ко зна који пут је обрадовало ученике ОШ „Рајак Павићевић“, који су им приредили срдачан и пријатељски дочек у спортској сали. Њихова намера и циљ  је да се ученицима обезбеде бољи услови за стицање нових вештина и знања, као и да им се пруже разноврсније могућности да спознају своје таленте.

Овом приликом школа је добила: један сто за стони тенис, 20 рекета , 40 лоптица и 3 мрежице за стони тенис, пехаре и медаље за традиционални турнир у стоном тенису,  61 лопту за кошарку, рукомет, фудбал, одбојку и  6 лопти за бацање у даљ.

1 2 3 4 (2)