СПОРТСКО ДРУЖЕЊЕ НАСТАВНИКА И УЧЕНИКА ОШ“РАЈАК ПАВИЋЕВИЋ“

Традиција пријатељског надметања ученика и запослених у школи ОШ „Рајак Павићевић“ настављена је и у среду 07.6.2017. године одигравањем фудбалске утакмице. Наравно да резултат није био примаран, али ипак вреди забележити да су овог пута искуснији успели да надиграју изузетно надарене и талентоване ђаке (резултат након 4о минутa је био 4:2). Од свих до сада одиграних утакмица, ова је била најпосећенија, уз фер и спортско навијање . За црвени тим предвођен селектором Марковић Новаком наступали су : Сретен Јелисавчић – Буцо и Марко Лазић (голмани), затим Перо Драгојловић, Дамњан Митровић, Драган Јовановић, Драган Радовановић, Бранимир Јеремић ,Душан Миловановић и Јан Кунчак; екипа плавих односно ученика је наступила у саставу : Бранко Радичевић 8/3 и Филип Матић 7/3 (голмани), Давид Јанићијевић 8/1, Вук Крсмановић 8/1, Никола Јовановић 8/3 , Алекса Савић 7/3, Стефан Ристивојевић 8/1. Судије на данашњем мечу су биле наставник Жељко Станојевић и ученик Милош Јелисавчић 8/1.

07 6 2017 - Copy