Тодор Петровић 5/1 први на окружном такмичењу из математике

Окружно такмичење из математике се већ традиционално одржава у ОШ „Слободан Секулић“ у Ужицу у другој половини  марта (25.3.2017) . Нашу школу је представљало четири ученика и то:  Теодора Милекић 4/1, Тодор Петровић 5/1 , Павле Кадијевић ИО Пилица и Јован Јанковић 8/1. Највреднији резултат је остварио Тодор Петровић (наст. Милица Новотни) освајањем 90 бодова и пласманом на прво место. За ученике петог разреда ово је уједно и највиши ранг такмичења, а ово је и најбољи резултат од свих ученика из општине Бајина Башта .

okruzno_zlatiborski.xls

У недељу 26.3.2017. у Ариљу (ОШ „Стеван Чоловић“) је одржано окружно такмичење из географије, а ученици наше школе су остварили запажене резултате. Иван Радовановић 8. ИО Пилица (наст. Радмила Тутић) са 82 поена и Петар Милосављевић 7. ИО Пилица са 80 поена су освојили друго место, док је Милан Петровић 7/1 са 70 бодова заузео треће место.

Rezultati_okruzno_geografija_VII_razred

Rezultati_okruzno_geografija_VIII_razred