„Безбедно детињство – развој безбедносне културе младих „

Већ традиционално добра сарадња МУП-а из Бајине Баште и ОШ „Рајак Павићевић“  се и ове школске 2016/2017. године наставља. Наиме  у  оквиру акције „Безбедно детињство – развој безбедносне културе младих „  службеници полицијске станице (школски полицајац, саобраћајни полицајац  и крими-полицајац )  настављају посете нашој школи и у оквиру часова одељенске заједнице ученици 5. разреда (генерација 2005. ) ће имати прилику да се упознају са радом МУП-а у наредна три месеца .

Прва посета је била ученицима 5. разреда 29.9.2016. у матичној школи . Предавања   на теме : „Упознајмо полицију“,  „Спречимо вршњачко насиље“, „У зачараном кругу дроге и алкохола“ и “ Безбедно учешће деце у саобраћају“се настављају и следеће недеље у ИО Пилица.

desktop6-copy