„Рода“ поклонила 15 кошаркашких лопти ученицима

Друштвено одговоран пројекат у оквиру кога Рода поклања кошаркашке лопте школама широм Србије покренут је у циљу промоције спорта и спортских вредности међу младима, а реализован је заједно са пријатељима акције, Кошаркашким савезом Србије и Министарством просвете, науке и технолошког развоја. Уместо 500 колико је било првобитно планирано, подељено је  се чак 4 пута више – 2.000 Молтен лопти школама које су добиле највише гласова у апликацији на овом сајту. У овом пројекту који је трајао од 15. септембра до 1. новембра, учествовале су све основне и средње школе на територији Србије што је укупно 1.676, а у акцији је скоро 700 хиљада гласова додељено школама.

На територији општине Бајина Башта , ОШ „Рајак Павићевић“ је сакупила највише гласова, а представник „Роде“ , Ненад Бошковић  је свечано уручио 15 кошаркашких лопти ученицима наше школе уз наду да ће и код нас стасати неки нови шампиони и спортисти.

roda lopte dec 2015 - Copy