Филмске камере у нашој школи

Претходни викенд (28.11. и 29.11.2015) наша школа је угостила филмску екипу студената ФДУ из Београда и прикључила  се,  кроз учешће ученика одељења 7/3 и неколико наставника и учитељица ,  снимању материјала.

Наиме у оквиру ТЕМПУС пројекта сценарио нашег бившег ученика, студента ФДУ – драматургија ,  Борка Митровића (генерација 1992) је освојио награду и могућност да се сними краткометражни играни филм. Радни наслов филма је „REWIND“ , a предвиђено је и приказивање на Јавном сервису или на РТС-у  који је уједно и  медијски покровитељ филма . Редитељ филма је  студент ФДУ- ФТВ режија, Ана  Требше, а главне улоге су додељене , Игору Боројевићу (глумцу Народног позоришта из Ужица) и Исидори Лукић (глумици Омладинског позоришта Дадов), а поред учешћа одељења 7/3 треба истаћи и улоге Савић Николе, Милана Миловановића и Немање Радивојевића.

Novembar 20151 - Copy