Први куп Sally de Beaumont у стоном тенису

Куп Sally de Beaumont (један од добротвора наше школе) у стоном тенису је успешно организован и одржан у ОШ „Рајак Павићевић“ уз учешће 21 екипе , односно преко 60 ученика и њихових наставника. Такмичење је одржано у четири категорије: старије пионирке и старији пионири (3. и 4. разред), млађи кадети (5. и 6. разред) и старији кадети (7. и 8. разред). Након елиминационих и завршних мечева  првог екипног турнира на победничко постоље су се попеле следеће екипе:

Старије пионирке : 1.место – ОШ „Рајак Павићевић“ (Анђелија Стаменић, Анђела Крстић и Исидора Берић); 2.место – ОШ „Рајак Павићевић“ (Сара Филиповић, Нина Симић и Тамара Милосављевић); 3. место – ОШ „Свети Сава“ ;

Старији пионири: 1.место – ОШ „Свети Сава“ (Стефан Јакшић, Филип Ђокић и Лука Вукајловић); 2.место – ОШ „Рајак Павићевић“ (Милосављевић Матеја, Ђурић Огњен, Филиповић Никола); 3.место – ОШ „Рајак Павићевић“(Јовановић Душан, Милосављевић Пантелија, Живановић Реља);

Млађи кадети – 1.место – ОШ „Рајак Павићевић“ (Симић Урош, Жижић Предраг, Петковић Вук); 2.место – ОШ „Рајак Павићевић“ (Божић Ђорђе, Кунчак Андреј, Лечић Огњен) и 3.место – ОШ „Коста Тодоровић“ Скелани и ОШ „Душан Јекровић“ Костојевићи.

Старији кадети – 1.место – ОШ „Душан Јерковић“ ИО Злодол (Дејан Ђуричић, Игор Лукић, Саша Павићевић); 2.место – ОШ „Рајак Павићевић“(Борис Радојичић, Бобан Јовановић, Вукашин Васић);  3.место – ОШ „Рајак Павићевић“(Јован Павловић, Никола Попадић, Вук Јелисавчић)

10 oktobar TURNIR U STONOM TENISU 2 СВИ