КАМПАЊА „ЗА БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ У САОБРАЋАЈУ. СВИ ЗАЈЕДНО.“

Агенција за безбедност саобраћаја је, у сарадњи са Министарством грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, као и сваке године, припремила бројне активности, које  заједнички спроводи са саветима за безбедност саобраћаја у локалним самоуправама, чији је циљ безбедно учешће деце у саобраћају.

На градском тргу у Бајиној Башти у четвртак 24.9.2015. организоване су активности  МУП-а и АМСС, за ученике првог разреда на територији општине. У акцији су учешће узели и ученици првог разреда из ОШ „Рајак Павићевић“ . Посетиоци су имали прилику да на симулатору „коса раван“ испробају ефекат сигурносног појаса кроз симулацију чеоног судара, а едукативни материјал који је Агенција за безбедност саобраћаја овом приликом поделила био је прилагођен како најмлађим учесницима у саобраћају – деци, тако и активним возачима и  најстаријим учесницима – пензионерима.

Slike avgust septembar 2015 - Copy