И биолози изузетни на окружном такмичењу

У недељу 26.4.2015. у ОШ „Живко Љујић“ у Новој Вароши одржано је окружно такмичење најбољих биолога у Златиборском округу. Најуспешнију годину , бар када су такмичења на окружном нивоу заокружили су наши млади биолози. Наиме , Анђела Богдановић 7/1 је освојила прво место и изборила пласман на Републичко такмичење које се одржава 17.5.2015. у Новом Саду. Поред изузетног резултата Анђеле Богдановић треба поменути и остале ученике који су такође заблистали на такмичењу. У конкуренцији петака Јована Кадијевић 5. ИО Пилица, Татјана Милановић 5/3 и Марија Стаменић 5/2 освојиле су друго место, а Предраг Павловић 5/2 је заузео треће место. Код ученика шестог разреда Лазар Вукосављевић 6.ИО Пилица пласирао се на треће место, док је код седмака исти пласман остварио Дарко Радивојевић 7.ИО Пилица.