Наши , а најбољи у 2014. години

Као и сваке године , тако је и на крају 2014. године у Перућцу , одржано проглашење најбољих спортиста који су обележили годину на измаку. Овогодишњи избор спортисте града био је интересантан и из угла наше школе, јер су се међу награђеним спортистима нашли и бројни ученици ОШ „Рајак Павићевић“

У пионирској конкуренцији до 12 година прва места су припала картинг возачу Данилу Новаковићу 3/2 (АСК Гина спорт) и одбојкашици Невени Јовановић 6/3 (ОК Тара), друго место освојио је кајакаш Марко Јовић 6/2 (КК Дрина), док је треће место освојила каратисткиња Анђела Ивановић 4/3 (КК Омладинац).

У старосном узрасту 12 до 14 година прво место освојила је Јелена Филиповић 6/3 (КК Тара), друга места су заузели Нађа Марковић 6/1 (ОК Тара) и Лука Тадић 8/1 (ОК Дрина) и треће место Милена Николић 8/2 (КК Омладинац). Треба поменути и друго место Вукашина Карлице 1/2 (ШК Бајина Башта).

decembar sportista grada