На окружном такмичењу из српског језика девет диплома за ученице ОШ „Рајак Павићевић“

На окружном такмичењу из српског језика ученици наше школе остварили  су леп успех освајањем чак девет диплома у конкуренцији вршњака са округа. Домаћин такмичења је била ОШ „Душан Јерковић“ из Ужица. Највише признања освоијле су ученице петог разреда и то : Јелена Филиповић 5/3  и Јована Марковић 5/2 са 17 поена пласирале су се на друго место; Лазар Вукосављевић (ИО Пилица), Анђела Карлица 5/3, Ема Пурић 5/3, Невена Јовановић 5/3 и Николина Јевтић 5/1 су имале 16 поена и пласман на треће место; У шестом разреду Јелена Нешковић 6/2 са 17 бодова била је другопласирана и код ученика седмог разреда Јелена Тенић 7/2 је са 16 бодова била трећа . Ученике су припремале наставнице Весна Јекић , Бранка Арсенијевић , Стојанка Станисављевић и Сања Лазић.