Изузетни резултати наших ђака и на окружном такмичењу из српског језика

Окружно такмичење из српског језика одржано је у суботу 13.4.2013. године у ОШ „Душан Јерковић“ – Ужице. Нашу школу је представљало 16 ученика од 5. до 8. разреда у пратњи наставница Винке Павић, Весне Јекић и Стојанке Станисављевић. На такмичењу су постигнути изузетни резултати: једно прво место, четири друга места и пет трећих места. Најбољи резултат је постигла Јелена Нешковић 5/2 освајањем првог места са освојених 19 поена, у  конкуренцији од 69 ученика са округа. Друго место су освојили следећи ученици : Јована Јагодић 5/1  , Сашка Јевремовић 5/1  и Марко Крунић 5/3 ; Александра Станић 8/1 ; Треће место заузели су : Николина Раонић 5/3, Марко Џелебџић 5/3, Анђела Богдановић 5/1; Александра Радовановић 7. разред ИО Пилица и Андријана Ракановић 8/1. Треба поменути да су учествовали и следећи ученици: Никола Попадић 5/3, Зорана Савић 5/2, Ива Бодирога и Марија Милинковић из 6/1, Огњен Јанковић и Тамара Симеуновић из 6/3. Све честитке и похвале ученицима и њиховим наставницама.

Okruzno takmicenje srpski jezik 5 razred

Okruzno takmicenje srpski jezik 6 razred