Окружна такмичења из српског језика, географије и биологије

Предстојећег викенда  (13.4. и 14.4. 2013.) биће одржана још три окружна такмичења на којима учествују ученици наше школе:

– Прво такмичење се одржава у суботу 13.4.2013. године у  ОШ «Душан Јерковић» -Ужице са почетком у 10 часова. Пласман на окружно такмичење из математике остварили су :

V разред  – Јована Јагодић 5/1 , Николина Раонић 5/3, Марко Џелебџић 5/3,  Јелена Нешковић 5/2 , Сашка Јевремовић 5/1, Анђела Богдановић 5/1,  Никола Попадић 5/3 , Зорана Савић 5/2 и Марко Крунић 5/3  (наставнице Винка Павић и Весна Јекић)

VI разред – Ива Бодирога 6/1, Марија Милинковић 6/1, Тамара Симеуновић 6/3 и Огњен Јанковић 6/3 (наставнице Винка Павић и Весна Јекић)

VII разред  – Александра Радовановић ИО Пилица (наставница Стојанка Станисављевић)

VIII разред – Анђа Радуловић , Александра Станић и Андријана Ракановић све из 8/1 (наставница Винка Павић)

– Друго такмичење се одржава такође у суботу 13.4.2013. али у ОШ «Мито Игумановић» – Косјерић са почетком у 13 часова , а учесници су:  Никола Рогић 7/1 и Марко Маринковић 8/3 (наставник Новак Марковић)

– Треће такмичење се одржава у недељу 14.4.2013. у ОШ «Стари град» – Ужице са почетком у 11 часова, а школу представљају :

V разред  – Дарко Радивојевић ИО Пилица, Јелена Нешковић 5/2 (наставнице Весна Ристић и Драгица Борањац)

VI разред – Алекса Симеуновић 6/1, Дамњановић Невена 6/3, Јелена Марковић 6/3 и Невена Павловић 6/2 (наставнице Весна Ристић и Драгица Борањац)

VII разред  – Јована Јовановић 7/3, Ђорђе Тодоровић 7/2 и Александра Јанковић 7/3 (наставница Драгица Борањац)

VIII разред – Марко Маринковић 8/3 (наставница Драгица Борањац)

Srp geo bio