Одржана два општинска такмичења у ОШ „Рајак Павићевић“

У недељу 10.3.2013. у нашој школи одржана су такмичења из више наставних предмета. Прво такмичење је било из хемије и почело је у 9 сати, а друго такмичење је било из наставних предмета енглески , немачки и руски језик, а почело је у 10 сати. Ученици наше школе су били веома успешни, а комплетни  резултати се налазе на страници ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

На такмичењу из хемије  у конкуренцији 7. разреда ДРУГО МЕСТО су освојили: Александра Радовановић ИО Пилица, Јована Јовановић 7/3, Лука Кунчак 7/3, Александра Јанковић 7/3, и Ђорђе Тодоровић 7/2; ТРЕЋЕ МЕСТО су заузели : Марија Вуковић 7/3, Игор Кунчак 7/2 и Јована Јевремовић 7/2. Код ученика 8. разреда најбољи резултат ТРЕЋЕ МЕСТО је освојила Александра Станић 8/1.

На такмичењу из страних језика постигнути су такође одлични резултати: ДРУГО МЕСТО на такмичењу из немачког језика освојила је Анђела Аметовић 8/2 , а на такмичењу из енглеског језика ТРЕЋЕ МЕСТО су освојили ученици 8/2 Андријана Стојановић и Божидар Јеремић.

Додела признања за најбоље ученике на општинском такмичењу из хемије је у уторак 12.3.2013. у 13 и 15 сати, а додела најбољим познаваоцима страних језика је у среду 13.3.2013. у 13 и 15 сати.