Републичко такмичење из географије – Пожаревац 28.4.2012.

Пожаревац – Републичко такмичење из географије ове године је одржано у ОШ „Краљ Александар I“  у Пожаревцу. На такмичењу је учествовало 97 ученика седмог разреда и 91 ученик осмог разреда. Међу учесницима су били и Марко Маринковић 7-3  и наставник Новак Марковић из ОШ „Рајак Павићевић“. Ученик наше школе  је остварио изузетан резултат ,освојио је  81 поен што у апсолутној вредности представља 11. место.

4 коментара за “Републичко такмичење из географије – Пожаревац 28.4.2012.”

1. mare каже:

kada ce biti objavljena lista bodova?

2. Snezana каже:

Učestovala sam sa svojim učenicima do sada na 16 republičkih takmičenja, ali u poslednjih 5 godina se niko nije potrudio kao vi da sve funkcioniše kako treba. Hvala vam na gostoprimstvu i dobroj organizaciji.
    A jedine primedbe su kao i uvek upućene na način rada SGD-a

3. sara каже:

nisam bas odusevljena organizacijom ali nemam neke vece primedbe! Test je bio tezak ali sta je tu je! neke velike primedbe na racun SGD-a nemam!Predsednik SGD-a je stvarno jedan divan covek!Bilo je lepo u Pozarevcu!Svaka cast