СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ УЧЕНИКА ПРВОГ И ПЕТОГ РАЗРЕДА 31.8.2022.

Поштовани родитељи ученика првог разреда, обавештавамо Вас да ће се прозивка ученика и свечани пријем првака одржати у среду 31.08.2022. године у школском дворишту у 9 часова. Детаљне информације о распореду, организацији и начину рада у овој школској години добићете од  учитељица.

Ученици првог разреда у издвојеним одељењима крећу у школу у четвртак  01.09.2022. године у 8 часова , тако да ће битне информације родитељи добити тај дан од учитељица.

Такође Вас обавештавамо да ће се прозивка ученика 5. разреда одржати у среду  31.08.2022. године у школском дворишту у 10 часова . Детаљне информације о распореду, организацији и начину рада у овој школској години добићете од будућих одељењских старешина .

Ученици 5. разреда у ИО Пилица и осталим издвојеним одељењима крећу у школу у четвртак  1.09.2022. године у 8 часова , тако да ће битне информације родитељи добити тај дан .

„… НАША ШКОЛА НИЈЕ ИСТА КАО ДРУГЕ, ЛЕПА СПОЉА СА ДУШОМ ИЗНУТРА …“