Нађа Станковић шампион, Сергеј Марковић вицешампион Златиборског округа

У суботу 24.4.2021. у Основној школи „Стари град“ у Ужицу одржано је Окружно такмичење из физике. Наша ученица Нађа Станковић 8/2 са професорицом Вером Манојловић , освојила је прво место и пласирала се на Републичко такмичење у Сокобањи 29-30. маја 2021. Поред Нађе нашу школу представљала је и Ангелина Кадијевић ученица 6. разреда ИО Пилица.

Поред великог успеха из физике, наши ученици су се надметали и из енглеског језика и математике.  Ученик 8/1 Сергеј Марковић , на Окружном такмичењу из енглеског језика, које је одржано у недељу 25.4.2021. у Основној школи „Нада Матић“ у Ужицу, остварио је сјајан резултат освајањем другог места са 35 поена. Подршка му је од почетка школовања била професорица енглеског језика Ирена Петровић , па честитке припадају и ученику и професорици. На основу правила овим резултатом би требало да иду на Републичко такмичење.

april 2021 - Copy