Нова школска година почиње у уторак 01.09.2020. уз посебне хигијенске мере

Poštovana deco i roditelji, školska 2020/21. godina počinje u ponedeljak 01.09. 2020. godine  u skladu sa Posebnim planom i programom rada škole za 2020/21.godinu.

U prvu smenu od 8 sati polaze učenici 1.2.3. i 4. razreda (A GRUPA ili prva polovina učenika toga odeljenja, po azbučnom redu iz dnevnika),  odnosno od 10 i 50 (B GRUPA  ili druga polovina učenika toga odeljenja, po azbučnom redu iz dnevnika). GRUPE A i B SE SMENJUJU NA NEDELJNOM NIVOU.

Učenici 5. 6. 7.  i 8. razreda. (A GRUPA ili prva polovina učenika toga odeljenja, po azbučnom redu iz dnevnika )  idu na početku ove školske godine u drugu smenu od 13 i 15 . B GRUPA POLAZI U SREDU , A GRUPE SE SMENJUJU SVAKOG DANA.

Da bi se izbegla gužva, istaknut je raspored kabineta u kojima će  se održavati  časovi (UČENICI 1. razreda i 4/4 neće deliti učionicu sa višim razredima) :

Presentation1

HIGIJENSKE MERE SU :